У Соколівці відзначили День села

У Соколівці відзначили День села

Село Соколівка – одне з найдавніших поселень Галицької держави – цієї неділі відзначила 1003-у річницю з дня свого заснування, а її відомі постаті спричинилися як до розвитку села, так і до становлення нашого краю.

Соколівська громада виняткова своєю активною громадянською позицією, злагодженістю дій і реалізацією задумів. Тому підготовку до свята розпочали набагато раніше, адже потрібно було провести благоустрій території усього населеного пункту, аби той милував око як місцевих мешканців, так і численних гостей, підготувати костюми та насичену концертну програму.

Велелюдне дійство відбувалося в центрі села біля Народного дому: на імпровізованій сцені глядачі мали нагоди побачити своїх талановитих односельців, які підготували змістовну святкову концертну програму. Також серед учасників свята було чимало тих, хто вже певний період часу тут не живе, проте горнеться до села, за забуває, приїжджає при першій ліпшій нагоді.
Соколівський сільський голова Мирослава Леськів привітала усіх учасників святкувань, не обминула увагою гостей, які завітали на День села. Серед них: перший заступник голови РДА Олег Ільків, представники зі сходу України – школярі та їх наставники з НВК “Рудівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Сватівської районної ради Луганської області”, які приїхали до Соколівки на тиждень в рамках реалізації проекту “Пізнаймо Україну разом”.
На сцені вирували мистецькі пристрасті. А поруч, активно працювали креативні локації, де можна було придбати домашні смаколики, вироби народних умільців, цікаво, весело та радісно провести час.

busk-rda.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top