У сусідньому Кам’янка-Бузькому районі поліцейські вилучили понад 25 тонн спирту(відео)

У сусідньому Кам’янка-Бузькому районі поліцейські вилучили понад 25 тонн спирту

Оперативники Управління захисту економіки у Львівській області Національної поліції України вилучили партію етилового спирту – 25 тонн, яка, за інформацією працівників, призначалась для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

У одному із населених пунктів Кам’янка-Бузького району поліцейські зупинили вантажний автомобіль, в якому і була партія спирту. Водій надав товарно-супровідні документи на перевезення товарів кур’єрської служби. Крім того, вантаж був опломбований номерними пломбами даної служби.

У той же час встановлено, що автотранспорт для перевезення товарів кур’єрської служби не винаймався та супровідні документи не видавались.

У кузові транспортного засобу знаходились пластмасові бочки, заповнені етиловим спиртом. Майже 25 тонн спирту планувалося використати для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

За попередніми даними, його вартість становить 1,6 мільйонів гривень.

Департамент захисту економіки

Національної поліції України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top