У сусідньому Перемишлянському районі чоловік потрапив до лікарні через отруєння грибами

У сусідньому Перемишлянському районі чоловік потрапив до лікарні через отруєння грибами

14 вересня о 08:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в Перемишлянську центральну районну лікарню потрапив житель с. Борщів 1956 року народження. Потерпілий госпіталізований з діагнозом отруєння грибами. Про це інформують у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

На Львівщині продовжується сезон збирання грибів, які окрім своєї користі, ще й можуть нанести великої шкоди здоров’ю людей. Все частіше зустрічаються повідомлення про випадки отруєння дикорослими грибами. Аби запобігти неприємним ситуаціям, що пов’язані з такими отруєннями, Головне управління ДСНС України у Львівській області рекомендує дотримуватись правил збирання, приготування і вживання грибів.

Перш за все, не варто купувати цей продукт на стихійних ринках і у місцях, що не призначені для його продажу. Збирайте і купуйте лише ті гриби, про які відомо, що вони їстівні. Не збирайте гриби, у яких невпевнені, особливо ті, ніжка котрих має в основі оточене оболонкою потовщення.
Небезпечно вживати гриби, які виросли вздовж транспортних магістралей, на промислових пустирях, радіаційно та хімічно небезпечних зонах. Не порівнюйте їх із зображеннями у різних довідниках, вони не завжди відповідають дійсності. Не варто куштувати сирі гриби.
Суворо дотримуйтеся технології приготування та консервування грибів! Слід пам’ятати, що готувати гриби необхідно у той день, коли їх зібрали, інакше у них утворюється трупна отрута. Неправильно приготовані консервовані гриби можуть призвести до тяжкого захворювання – ботулізму.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top