У Топорівському народному домі відбувся фестиваль патріотичної пісні

У Топорівському народному домі відбувся фестиваль патріотичної пісні

У неділю, 22 липня,  у Топорівському народному домі відбувся фестиваль партіотичної пісні “Наш дух козацький славиться в піснях”.

Святково прикрашений сільський народний дім зібрав у родинному колі чимало залюблених в українську пісню місцевих жителів та гостей.

Учасниками пісенного свята стали представники 13 закладів культури Буського району. На сцені звучали патріотичні пісні у виконанні зовсім юних бущан і сивочолих представників старшого покоління. Усіх їх щиро та привітно оплесками вітали вдячні глядачі.

Серед учасників свята був і захисник України, учасник бойових дій в зоні проведення ООС топорівчанин Каштелянський Віктор . Він добре знає, що пісня завжди допомагає у нелегких життєвих ситуаціях.

Звертаючись до присутніх у залі, п.Віктор сказав : “Не звинувачуйте у проблемах когось, не шукайте винуватців, а творіть державу своїми руками”.

Усіх учасників свята вітали словами вдячності за чудову концертну програму заступники голови РДА Олег Ільків і Тетяна Сай та вручили Подяки за підписами голови РДА Петра Мороза і голови райради Богдана Глови.

Ведучою фесту була Надія Хомякевич.

Організаторами виступили Буська райдержадміністрація і Буська районна рада.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top