У трьох школах Буського району впровадили карантинні заходи. Оголошення загальнорайонного карантину немає…

У трьох школах Буського району впровадили карантинні заходи. Оголошення загальнорайонного карантину немає…

Районний відділ освіти спільно з медиками щоденно моніторять ситуацію із відвідуваністю у школах району. В середньому у районі на сьогодні лише 16% школярів відсутні на заняттях через хворобу, але є випадки перевищення цього показника. Про це розповів очільник районного відділу освіти Богдан Глуховецький.

У Красненські ЗОШ №1 відсутніх дітей – 32%, у Балучинській школі – 43%, у Буській гімназії ім.Євгена Петрушевича – 35%. У зазначених навчальних закладах рішенням директорів призупинено навчальний процес до наступного вівторка.

Декілька шкіл району перебувають на межі ввведення обмежувальних заходів. Кожного дня по факту відвідуваності будуть прийматися  рішення про припинення чи продовження навчального процесу.

Введення карантину не вплине на тривалість канікул, передбачено внесення змін у програму викладання навчальних матеріалів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top