У відновленій дерев’яній церкві Святої Параскеви у Буську відбудеться Урочиста Архієрейська Божественна Літургія з освяченням престолу

У відновленій дерев’яній церкві Святої Параскеви у Буську відбудеться Урочиста Архієрейська Божественна Літургія з освяченням престолу

У суботу, 10 листопада, у День святої великомучениці Параскеви П’ятниці, престольний празник відзначає храм УГКЦ святої Параскеви у Буську на передмісті Довга сторона (вул. Шашкевича, 68)

19 травня 1708 року під покровом Святого Духа після тривалого періоду воєнних руйнацій на пагорбі над Солотвиною відновились Богослужіння, бо руками талановитих зодчих було зведено унікальну пам’ятку дерев’яної сакральної архітектури.

Через 310 років храм, якому загрожувало руйнування, вдруге народився у своїй первісній красі після реставрації і 13 травня 2018 року у ньому знову відновлено Богослужіння.

Церковна громада щиро запрошує усіх на святкування храмового празника .
У суботу, 10 листопада 2018 року, о 9:00 розпочнеться Утрення, після якої відбудеться традиційне освячення води.

Урочиста Архієрейська Божественна Літургія розпочнеться в суботу об 11:00 з освячення престолу. Її очолить правлячий архієрей Сокальсько-Жовквівської єпархії владика Михаїл (Колтун).

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top