У вишиванці – вся шкільна родина

У вишиванці – вся шкільна родина

        Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

17  травня 2018 року учні та вчителі Ожидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  відзначили День вишиванки . Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками . В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи. Протягом дня було проведено  флешмоб «Вишитий рушник – символ мого роду», виховну годину  у 5 класі «Обереги моєї родини»  та фотоконкурс  «Я по світу іду в вишиванці».

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

 

(інф. педагога-організатора Дрозд Г.Р,)

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top