У всеукраїнському Фестивалі – конкурсі взяв участь сімейний дует Грушицьких (м.Буськ)

У всеукраїнському Фестивалі – конкурсі взяв участь сімейний дует Грушицьких (м.Буськ)

10-11 червня в м. Львові відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Українська пісня – наша гордість і любов!» від Карпат до Луганська. Фестиваль-конкурс проходив в рамках «Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2017 – 2020 рр.», затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради 22 березня 2017 року та заходів Програми на 2017 р. Засновники Фестивалю-конкурсу – львівський гурт «Вишиванка», організатори – благодійний фонд «Люди і село», співорганізатори – ГО «Український чин», ВГО «Держава».
10 червня в Палаці мистецтв відбулось прослуховування конкурсантів, а їх налічувалось 38 учасників з різних областей України (Полтавської, Житомирської, Черкаської. Тернопільської та ін. Багато учасників було з Львівщини.
У всеукраїнському Фестивалі – конкурсі взяв участь і сімейний дует Грушицьких (м.Буськ), які стали лауреатами ІІІ премії. Гала концерт Фестивалю-конкурсу відбувся 11 червня біля пам’ятника Т. Шевченка. Бурхливі оплески глядачі дарували сімейному дуету з м. Буська за авторську пісню «Рідна вишиванка» (Г. Грушицької), а від фірми «Майола» конкурсанти отримали цінні призи.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top