У Яблунівці та Побужанах відбулися концерти інструментального ансамблю “Високий замок” і солістів Львівської філармонії

У Яблунівці та Побужанах відбулися концерти інструментального ансамблю “Високий замок” і солістів Львівської філармонії

У неділю, 20 жовтня, у Буський район з концертною програмою “Чудова моя Україно!” завітав Академічний інструментальний ансамбль “Високий замок” (худ.кер. Андрій Яцків) та солісти Львівської філармонії Ольга Фенюк та Ольга Вархоляк.

Концерти відбулися у НД с.Яблунівка та у НД с.Побужани.

Впродовж усієї програми численні глядачі насолоджувалися віртуозним виконанням українських композицій на музичних інструментах та майстерним виконанням українських пісень, більшість яких були в репертуарі американської співачки українського походження Квітки Цісик.
По завершенні концертної програми артистам подякували за чудову концертну програму перший заступник голови РДА Олег Ільків і голови місцевих рад, вручили музикантам і солістам квіти.
Зазначимо, що виступи митців відбуваються в рамках реалізації обласного мистецького проєкту “Рідними шляхами – 2019” за підтримки департаменту культури, національностей і релігій Львівської ОДА.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top