У Яблунівці відбулись урочистості з нагоди святкування 100-річчя від дня народження Дмитра Куп’яка –  активного діяча ОУН та СБ ОУН

У Яблунівці відбулись урочистості з нагоди святкування 100-річчя від дня народження Дмитра Куп’яка –  активного діяча ОУН та СБ ОУН

Моєму народові, що бореться з московськими окупантами-терористами, з побажанням відродити Українську Державу – присвячую свої Спогади. (Дмитро Куп’як)

Сьогодні, 6 листопада, у селі Яблунівка відбулись урочистості з нагоди святкування 100-річчя від дня народження Дмитра Куп’яка –  активного діяча ОУН та СБ ОУН.

Пластуни станиці Красне долучились до дійства, адже Дмитро Куп’як є патроном підготовчого юнацького куреня. Отець Ярослав відправив панахиду біля пам’ятного знаку у рідному селі. Дочка зв’язкової Теклі Поронюк – Ірина Поронюк розповіла присутнім пластунам про життя і діяльність Дмитра Куп’яка, зачитавши спогади матері. Згодом юнацтво відвідало музей у Буській гімназії ім.Євгена Петрушевича, де директор закладу Ольга Антонишин презентувала книгу «Спомини нерозстріляного», в якій Дмитро описав свою боротьбу за волю України.

Пластуни висловлюють подяку керівнику районного відділу освіти Олійник Галині Михайлівні за надані шкільні автобуси для доїзду учасників. Інформаційні матеріали старшопластунки, Олени Баран.

Свтлини із заходу переглядайте тут

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top