У Задвір’ї та Богданівці проводять капітальний ремонт дороги

  У Задвір’ї та Богданівці проводять капітальний ремонт дороги

Із обласного бюджету виділені кошти на капітальний ремонт дороги від Великосілок до Курович. Ця дорога проходить через два села у Буському районі – Задвір’я та Богданівку.

На даний час у селі Богданівка дорогу уже профрезували, закаткували та уклали один шар нового асфальтного покриття, другий шар асфальту покладуть уже наступного року.

Активно йдуть роботи і у Задвір’ї. Частина старого покриття дороги уже знята та укладене нове асфальтне покриття. Ремонтники провели фрезерування відрізку дороги навпроти сільської ради та місцевої школи. Наступним етапом робіт буде розрівнювання грейдером, втрамбування  та вкладення нового асфальту. Про це Буському радіо розповів голова Задвір’янської сільської ради Павло Юрдига.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top