У Заводському висадили горіхову алею 75-річчя УПА

У Заводському висадили горіхову алею 75-річчя УПА

З ініціативи учасника ООС (АТО), голови РО Спілки політичних в’язнів та репресованих Сергія Бондаренка 22 березня у його рідному селі Заводське висадили алею з 80 саджанців горіха –  дерева, яке є символом достатку та довголіття, має унікальні та винятково цінні властивості.

Перші 30 саджанців, які висадили дорослі активісти зі школярами минулої п’ятниці вздовж центральної дороги, надав місцевий житель Володимир Щерба, а от цього разу висадили 50 дерев, 40 з яких приніс сам С.Бондаренко, ще 10 – виходець з села, а зараз мешканець Буська, краєзнавець Іван Нагорний.
Не залишились осторонь благородної справи працівники Заводської сільської ради (голова – Олег Коваль), які розчистили територію обабіч дороги для висаджування саджанців, дирекція місцевої школи, а ДП “Буський лісгосп” (директор – Микола Яворський) допомогло спеціальним бензиновим буром, який значно полегшив роботу активістам. Ним професійно вправлявся інженер з охорони і захисту лісу підприємства Тарас Феденишин.
Допомогли закласти горіхову алею в с.Заводське й керівники органів влади району, які разом з головою райдержадміністрації Петром Морозом долучилися до цієї важливої патріотично-екологічної акції.
Активісти також вдячні за допомогу місцевому підприємцю Миколі Бровку, який з власної ініціативи вже не вперше виготовляє безкоштовно кілки для обгородження молодих деревець.
Після завершення робіт Сергій Бондаренко запевнив, що вже восени продовжать висаджувати далі нові дерева, що продовжать алею, яку створили в пам’ять про Українську Повстанську Армію, що почала свій звитяжний шлях у боротьбі за незалежність у 1942 році.
“УПА боролась за відновлення української державності, насамперед, проти СРСР, як держави, що завдала українському народові найжахливіших втрат – масові політичні репресії, голодомори, депортації населення. Тому на сьогодні є важливим збереження історичної пам’яті про легендарний шлях УПА, про українських борців-героїв, а нашу молодь, дітей маємо виховувати на прикладах нескорених патріотів, які все своє життя віддали боротьбі і служінню Україні”, – зазначив він.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top