У Збройні Сили України – на роботу

Збройні Сили України гарантують працевлаштуванняDSCN7345

В цьому, під час інтерв’ю Буському Радіо, присвяченому контрактній службі у ЗСУ, запевнив військовий комісар Буського районного військового комісаріату Ігор Томачук. Він розповів журналістам про переваги військової служби за контрактом та закликав громадян району, як чоловіків, так і жінок, ставати до лав Збройних Сил України. Ігор Томачук нагадав, що з 2016 року військовослужбовці мають кращу фінансову мотивацію до роботи – мінімальна заробітна плата військовослужбовця за контрактом рядового та сержантського складу становить від 7 тис. грн на місяць, офіцерська – відповідно вища.

Інтерв’ю з військовим комісаром Буського районного військового комісаріату Ігорем Томачуком:

 

Крім цього, при підписання контракту, військовослужбовець отримує в перший місяць фінансову винагороду від 8-ми мінімальних заробітних плат.

Військовий комісар звернув увагу й на те, що військові частини здатні запропонувати не тільки достойну заробітну плату, а й широкий вибір професій. Всіх, хто звернеться до військкомату і будуть придатні до служби, працевлаштують до ЗСУ, а також, за потребою, і навчать новій професії.

Ігор Томачук розповів, що для того, щоб піти служити на контракт до ЗСУ, слід звернутись до військкомату. Там можна отримати всю необхідну інформацію, а також перелік потрібних документів. Серед них військовий комісар відзначив такі, як довідка про відсутність судимості, сертифікат від нарколога та психіатра, він також наголосив, що їх можна зібрати за 3-5 днів. Після цього кандидат на службу у ЗСУ за контрактом має пройти медичну комісію. Відправлення до навчальних центрів відбувається два рази на місяць. Вікові обмеження для контрактної служби – від 18 до 60 років у особливий період, як зараз, та від 18 до 40 років у мирний час.

До військової служби за контрактом закликають також і офіцерів запасу, які раніше були скорочені. Ігор Томачук розповів, що офіцери запасу, які отримують пенсію, будуть отримувати її і під час служби за контрактом.

Окрім військової служби за контрактом, Збройні Сили України пропонують отримати вищу освіту у військових навчальних закладах. Ігор Томачук відзначив, що військова освіта, по-перше, безкоштовна, а по-друге, гарантує 100% працевлаштування, адже ЗСУ мають велику базу вакансій.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top