У Журатині Буські рятувальники визволили з водяного полону кошеня

У Журатині Буські рятувальники визволили з водяного полону кошеня

Сьогодні вранці, 16 березня, до чергового Буського районного відділення ДПРЧ-14 надійшло повідомлення про те, що у селі Журатин на заплаві річки Полтва у водяній пастці опинився домашній кіт. Тварина перебувала на дереві біля річки, яка через паводок вийшла у заплаву, і не могла самостійно дістатись берега. Районні рятувальники виїхали на місце події, за допомогою надувного рятувального човна вдалося дістатися до переляканої тварини та врятувати її.

За повідомленням місцевих жителів тваринка провела у природній  пастці більше 5 днів… Як виявилося, ця історія розпочалася ще напередодні, фото із котом, що потрапив у халепу місцева жителька розмістила ще вчора у мережі Facebook, і насправді вона не є його власницею. Небайдужі бущани на інтернет-сторінках радилися, як все-таки врятувати бідолаху. У результаті дискусій, хтось із дописувачів і викликав рятувальників. На сьогодні жінка, яка ініціювала “оперецію з порятунку”, забрала кошеня до себе додому на відгодівлю.

Зазначимо, що це вже не вперше працівники Буської державної пожежно-рятувальної частини приходять на допомогу тваринам, неодноразово вони рятували лебедів на крижаній річці та знімали домашніх улюбленців-котів з дерев.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини ДПРЧ-14 м.Буськ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top