У Золочівському замку вшанують пам’ять замучених комуністичним режимом у червні 1941 року

У Золочівському замку вшанують пам’ять замучених комуністичним режимом у червні 1941 року

У липневі дні 1941 року, Золочів занімів від жаху. І не тільки тому, що на нашу землю ступив новий окупант – гітлерівська Німеччина. Те, що відкрилося у стінах Золочівського замку-тюрми навіки закарбувалося у пам’яті того покоління як найстрашніша трагедія. Сотні замучених людей з Золочева, Буська і навколишніх сіл і містечок у наспіх викопаних ямах. Тут, серед понівечених тіл, впізнавали своїх дітей, батьків, братів і сестер, родичів, сусідів всі, хто приходив сюди з надією знайти ще живих…

Минуло багато часу. З особистої трагедії наших родин події того часу стали загальним історичним явищем, яке характеризує той страшний комуністично-імперський режим, який нині знову ступив на нашу землю.

Цими днями вшановуємо пам’ять замучених комуністичним режимом у червні 1941 року у Золочівському замку-тюрмі.

У суботу, 1 липня 2017 року, о 9.00 год. у палацовій капличці Благовіщення відслужиться заупокійна Служба Божа за невинно замученими у Золочівському замку-тюрмі у 1941 році.
У неділю, 2 липня, о 18 год. біля каплички-пам’ятника відслужиать Панахиду, відбудеться вечір пам’яті «Недоспівана пісня».

http://zolochiv.net

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top