Учасники АТО/ООС Буського району можуть скористатися правом на безкоштовне санаторно-курортне оздоровлення 

Учасники АТО/ООС  Буського району можуть скористатися правом на безкоштовне санаторно-курортне оздоровлення

Управлінням соціального захисту населення Буської райдержадміністрації проводиться робота щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням для осіб, яким надано статус:
– постраждалого учасника Революції Гідності відповідно до статті 16-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
– учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника війни відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6, пунктів 10-14 частини другої статті 7 та пункту 13 статті 9 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Для забезпечення мешканців Буського району, з числа учасників бойових дій АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності, санаторно-курортними путівками на 2020 рік передбачено кошти в сумі 143 856 гривень.

Станом на сьогоднішній день путівками забезпечено двох осіб, а також від санаторно-курортних закладів отримано гарантійні листи на оздоровлення ще п’ятьох осіб з числа АТО/ООС та Революції Гідності, які перебувають на обліку в УСЗН Буської РДА.

З огляду на вище наведене, управління повідомляє учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та постраждалих учасників Революції Гідності, що, для того, щоб скористатися правом на безкоштовне санаторно-курортне оздоровлення, Вам необхідно звернутися в Управління соціального захисту населення Буської райдержадміністрації за адресою: м. Буськ, вул. Паркова, 8.

Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону: (03264)21453.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top