Учасники художньої самодіяльності Бущини провели два концерти для військовослужбовців навчального центру академії сухопутних військ у с.Старичі

Учасники художньої самодіяльності Бущини провели два концерти для військовослужбовців навчального центру академії сухопутних військ у с.Старичіa1f8b42737f2

Цієї неділі, 25 квітня, учасники художньої самодіяльності Буського району побували із творчим візитом у 184-му Міжнародному навчальному центрі академії сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного, що знаходиться у селі Старичі Яворівського району Львівської області.
Про це повідомили у відділі культури та туризму райдержадміністрації.
За словами керівника відділу Людмили Ціхоцької, для особового складу навчального центру цього дня було проведено два концерти у народних домах допоміжного та центрального військових містечок навчального центру.
«Дарували свій спів героям сучасності Народний ансамбль пісні та музики “Зорецвіт”, дівочий вокальний ансамбль” Надбужанки”, ВІА “Мальви”, Стефанія Панкевич, Віра Семерей та Уляна Петришин. Запальними танцями захоплювала глядачів Зразкова хореографічна студія “Арніка”, полонили зал професійною грою на інструментах О.Керкало та І.Коропецька, Я.Килимник, А.Коник та А.Гадзовський», – повідомила Л.Ціхоцька.93e56cd622f1
Приємною несподіванкою став для військовослужбовців 30-метровий рушник єднання, вишитий майстринями 26 самоврядних територій Бущини, та велике полотнище Державного Прапора України, який привезла з собою делегація на Яворівщину.
На завершення, начальник 184 Навчального Центру, полковник О.В.Остапчук, подякував надбужанським учасникам художньої самодіяльності та вручив грамоту.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top