Учасники війни на сході, які проходять реабілітацію в Львівському госпіталі, отримали в подарунок до Дня захисника України 20 вишиванок від мешканців Бущини

Учасники війни на сході, які проходять реабілітацію в Львівському госпіталі, отримали в подарунок до Дня захисника України 20 вишиванок від мешканців Бущини

У четвер, 11 жовтня, військовослужбовці – учасники ООС (АТО), які проходять лікування у Львівському військовому госпіталі інвалідів війни та репресованих, отримали в подарунок до Дня захисника України вишиванки, які виготовили для них майстрині з населених пунктів Буського району.
20 вишиванок-оберегів, листівки-вітання від дітей, подарунки привезли для військових заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай, начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька, головний спеціаліст відділу освіти РДА Олена Ільницька.
Їх вручили під час урочистого заходу до Дня захисника України, який відбувався у цей день в госпіталі. Серед військових, які проходять лікування в медзакладі, є і мешканець Буська – учасник війни на сході Андрій Коваль. Він також отримав в подарунок до свята вишиванку.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top