Учасників розкопок у Буську привітали з Днем археолога

Учасників розкопок у Буську привітали з Днем археолога

Підбігає до завершення черговий археологічний сезон розкопок у Буську, який проводять уже понад десяток років наукові співробітники Інституту археології Львівського національного університету їм. І. Франка Петро Довгань та Наталія Стеблій разом з студентами-археологами та членами  товариства “Бужани”.

Сьогодні, 15 серпня, у День археолога на цьогорічне місце розкопок у міському парку ім.Івана Франка прийшли привітати Петра Довганя з професійним святом заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сай та заступник голови районної ради Роман Фурда, начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька.

Вони вручили досліднику сувенірну продукцію з символікою Бущини від голови РДА Петра Мороза та голови районної ради Богдана Глови, а ще банку запашного бузецького меду.

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top