Учительські колективи Буських шкіл впорядкували міський парк

   Учительські колективи Буських шкіл впорядкували міський парк

На заклик буських комунальників допомогти навести лад у Буському парку відгукнулись освітяни.

Сьогодні, за ініціативи начальника відділу освіти  Богдана Глуховецького педагогічні працівники та технічний персонал Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Буської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, НВК «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка», працівники відділу освіти РДА, Буського БДЮТ і ДЮСШ взяли участь у толоці у міському парку ім.Івана Франка.

До освітян приєдналися працівники Буського міського комунального підприємства, які окрім робочих рук, долучили техніку для вивезення сміття. Тут же працювала машина підприємства «Олнова», яка подрібнювала зрізане та опале гілля дерев, яке використають згодом для виготовлення біопалива.
Педагоги, а їх було на толоці більше двох сотень осіб, своїм прикладом вирішили показати, насамперед, школярам, що головний обов’язок кожної людини і всього суспільства в цілому – це дбайливе ставлення до природи, очищення довкілля, підтримання у належному санітарному стані своїх населених пунктів.

.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top