Учні Буської гімназії ім.Євгена Петрушевича вшанували хвилиною пам’яті Омеляна Петрушевича

У вівторок, 8 вересня 2015 року, учні НВК «Буська ЗОШ І ст.–гімназія ім.Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» вшанували хвилиною пам’яті Омеляна Петрушевича – батька Президента ЗУНР Євгена Петрушевича.

Найбільшою заслугою отця О. Петрушевича є те, що поряд з глибокою релігійністю він зумів прищепити як своїм дітям, так і звичайним українцям сильні національні почуття, здобути їх потяг до освіти і знань, допомогти люду усвідомити необхідність їх визвольної боротьби.
Гімназисти глибоко переконані в тому, що такі цінності актуальні і сьогодні. Тому члени секції «Видатні постаті рідного краю» клубу «Ми–українці» замовили заупокійну молитву, запалили свічку і поклали квіти на могилу нашого славного земляка.

Інформаційні матеріали

Відділу освіти Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top