Учні Буської гімназії взяли участь у сходженні на гору Лопата

Учні Буської гімназії взяли участь у сходженні на гору Лопата

04-05 травня   Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді організував і провів сходження учнівської молоді Львівщини на гору Лопату,присвячене 140-річчю від дня народження Василя Пачовського (українського поета,філософа та мислителя який народився в с.Жуличі біля Золочева).

Сходження проводилося з метою вшанування героїчного подвигу Українських Січових Стрільців у боях на горі Лопата . Учні Буської гімназії (керівник Гриненко І.М.) взяли участь у сходженні. Гуртківці  піднялися на вершину, спільно із іншими командами провели лінійку-реквієм, поклали квіти, молитвою вшанували пам’ять загиблих героїв.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top