Учні Буської школи №1 отримали солодкі дарунки від дружини президента Марини Порошенко

Учні Буської школи №1 отримали солодкі дарунки від дружини президента Марини Порошенко

У вівторок, 16 січня, в Буській ЗОШ 1-ІІІ ступенів №1 побували голова райдержадміністрації Петро Мороз і голова районної ради Богдан Глова.

Керівники привітали учнів та педагогічний колектив навчального закладу з новорічними та різдвяними святами, прийдешнім Водохрещем, побажали усім мирного неба та відмінних результатів у навчанні, а ще передали подарунки.

Звертаючись до учнів та вчителів, голова РДА Петро Мороз  пригадав приємні моменти, пов’язані з візитом до навчального закладу 3 листопада 2017 року  Марини Анатоліївни Порошенко, її  зацікавленість  навчанням і вихованням дітей, батьки яких є учасниками АТО.

На знак уваги  Перша леді України передала їм святкові солодощі, які вручили дітям Петро Степанович і Богдан Володимирович.

Учні висловили сердечну вдячність за солодкі подарунки Марині Анатоліївні Порошенко та за щирі привітання  від перших осіб району.

 

 

 

 

 

 

 

 

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top