Учні Гумниської школи ознайомилися з професією медичного працівника

Учні Гумниської школи ознайомилися з професією медичного працівника

Школярі Гумниської ЗОШ І-ІІ ступенів відвідали місцевий фельдшерсько-акушерський пункт, де працює сільський фельдшер Кучерява Ольга Степанівна, з метою поповнити свої знання про професію медичного працівника.

Ольга Степанівна розповіла про свій професійний шлях, коло обов’язків фельдшера, особливості відвідування хворих вдома, наголосила на проблемі поширення вірусних інфекцій та необхідності щеплень. Під час бесіди наголосила на необхідності постійно навчатися з метою підвищення фахового рівня. Екскурсію ФАПом продовжила у кабінеті, де знаходиться медичне устаткування для фізіотерапевтичних процедур.
У кабінеті профілактичних щеплень фельдшер продемонструвала школярам спеціальну сумку-контейнер для перевезення вакцин, наголосивши на важливості дотримання температурного режиму. За словами Кучерявої О.С., усі щеплення проводяться лише в медичній установі з обов’язковим попереднім оглядом пацієнта.
Згодом фельдшер запропонувала школярам дізнатися свою вагу та виміряти артеріальний тиск.
На завершення медпрацівник закликала школярів дбати про своє здоров’я, вживати овочі та фрукти, здійснювати посильне фізичне навантаження! В свою чергу, учні подякували Ользі Степанівні за цікаву та змістовну розповідь.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top