Учні навчальних закладів Надбужжя відвідали ряд успішних підприємств району, де ознайомилися з актуальними на сьогодні професіями швачки, токаря, верстатника обробки деревини

Учні навчальних закладів Надбужжя відвідали ряд успішних підприємств району, де ознайомилися з актуальними на сьогодні професіями швачки, токаря, верстатника обробки деревини

В рамках профорієнтаційного заходу «Марафон актуальних професій» та з метою підняття престижу робітничих професій спеціалісти Буського РЦЗ організували та провели дні професій для учнів 8-9 класів Буської ЗОШ №1, Красненської ЗОШ №1 та Новомилятинської ЗОШ.

Для презентації були обрані професії актуальні на місцевому ринку праці, а саме: швачка, токар і верстатник деревообробних верстатів. Під час презентації кожної з професій, яка супроводжувалась переглядом відеофільмів, школярі ознайомились з історією виникнення професії, суспільно-економічним значенням професії та зв”язками з іншими професіями. На заходах також були присутні представники ПТУ, які розповіли учням про можливості навчання за цими професіями у навчальних закладах Львівщини.
Після презентації кожної професії учні відвідали підприємства району, на яких дані професії використовуються. Зокрема, професія «швачка» є затребувана на підприємстві ТЗОВ«Употек Україна», професія «токар» – СП «Олнова», професія «верстатник деревообробних верстатів» – ДП «Буський лісгосп».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top