Учні та педагоги закладів освіти Буського району активно долучилися до проведення місячника прибирання та благоустрою

Учні та педагоги закладів освіти Буського району активно долучилися до проведення місячника прибирання та благоустрою

В Буському районі тривають заходи з озеленення, прибирання та благоустрою. До них активно долучилися працівники відділу освіти, учні та педагоги загальноосвітніх шкіл, будинків школяра, дошкільних закладів.

Вже традиційно, навесні, кожного року в Утішківській ЗОШ І-ІІ ступенів проводиться весняна екологічна толока. Так і цього року 31 березня всі учні та педагогічний колектив вийшли прибирати територію школи. Попереду ще багато задумів щодо того, щоб рідна школа стала красивішою. Такі громадські заходи спрямовані на поліпшення екологічного, санітарного та естетичного стану освітнього закладу. Проведення таких акцій має активізувати суспільство у справі охорони і відновлення довкілля.

В останню суботу березня вчителі та працівники НВК «Переволочнянська ЗОШ І-ІІ ст.» зібралися на толоку по впорядкуванню території, прилеглої до школи. Працювали всі дружно:

прибрали символічну могилу «Борцям за волю України» та історичну пам’ятку, фігуру – оберегу села. І потягнулися до сонця перші паростки молодої трави, як символ оновлення краси природи.

30 березня учні 1-9 класів Боложинівської ЗОШ І-ІІ ст., вчителі та технічний персонал школи взяли активну участь в толоці.
Учні початкових класів прибирали територію навколо школи. Старшокласники збирали сміття уздовж центральної дороги, прибрали біля символічної могили та біля пам’ятника Івану Франку.
Техпрацівники вивозили сміття, підбілювали бордюри.

 

 

 

 

31 березня вчителі та учні Заводського ЗЗСО зібралися на толоку. Усі дружно і завзято працювали, наводивши красу в нашому рідному куточку!

 

 

 

 

 

Напередодні Великодня кожна українська родина прибирає, ремонтує та прикрашає свою оселю після холодної зими. Цей звичай існує і в колективі Олеської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Основні роботи були пов’язані з прибиранням сміття, сухого листя та гілок, вирубуванням парослів та сухих дерев навколо шкільної території. З граблями, сокирами, тачками, віниками та бензопилами працівники школи 31 березня о десятій годині ранку дружно взялися до роботи.
Спільними зусиллями було розчищено парк біля пам’ятника Тарасові Шевченку, сад за школою, розгорнуто шлак біля котельні, впорядковано квітники та подвір’я школи. Всі працювали завзято і дружно, адже, так приємно, коли довкілля сяє чистотою і охайністю.

Учні та вчителі Йосипівської загальноосвітньої школи провели толоку на території свого навчального закладу. Спільно працювали та весело наводили лад навколо рідної школи.

Світлина від Буське Радіомовленні.

Світлина від Буське Радіомовленні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За тиждень – Великдень. Відтак село Побужани готують до свята: прибирають та оновлюють житлові зони. 31.03.2018р. освітяни та техпрацівники Побужанської ЗОШ І-ІІІ ст.впорядковували свою пришкільну територію. До роботи долучилися і учні школи. Усі дружно наводили лад: одні впорядковували клумби, шкільний сад а інші вигрібали сухе листя. Сонячного, погожого дня вдалось зробити чимало. Шкільне подвір’я засяяло чистотою і порядком. Адже тільки так ми можемо продемонструвати, що школа – наш спільний дім і ми всі повинні докладати зусиль, щоб він був чистим та затишним!

31 березня в Новомилятинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів відбулася  толока з благоустрою території шкільного подвір’я, пам’ятника воїнів УПА, учасників другої світової війни  у якій взяли участь учні 5-11-х класів, вчителі, технічний та обслуговуючий персонал школи. Весело та дружно йшла робота. Було прибрано територію школи, спортивний майданчик, впорядковано квітники, побілені бордюри, символічні пам’ятники. Під час проведення прищеплювались трудові навички та формувалась повага до людей праці,  виховувались почуття справжніх патріотів своєї Батьківщини, адже потрібно починати з маленького – з підтриманням чистоти в рідній оселі, на шкільному подвірї, в рідному селі. Серед учасників панував гарний настрій.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top