Україна на карантині: Пункти пропуску, що працюватимуть на кордоні та винятки

Україна на карантині: Пункти пропуску, що працюватимуть на кордоні та винятки 

Кабінет міністрів на засіданні 14 березня ухвалив розпорядження про тимчасове обмеження перетину кордону України, повідомляє пресслужба уряду.

Згідно з рішенням, пункти перетину кордону будуть закриті для міжнародного пасажирського сполучення (за винятком низки категорій громадян) з опівночі 17 березня до 3 квітня. З опівночі 16 березня до 3 квітня в’їзд до України буде закритий для іноземців (крім тих, які мають право на постійне чи тимчасове проживання в Україні) та осіб без громадянства.

Також уряд, за повідомленням, доручив Міністерству закордонних справ поінформувати про ці обмеження іноземні дипломатичні представництва та дипломатичні установи.

13 березня секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що Україна через 48 годин закриє кордон для іноземних громадян для запобігання поширенню COVID-19. Очікується, що обмеження триватимуть два тижні.

Голова ДПСУ Сергій Дейнеко в ході брифінгу 14 березня, глава Держмитслужби Максим Нефьодов у Facebook

Пряма мова Дейнеко: “Для закриття обрано такі пункти пропуску, де немає інтенсивного руху пасажирів. З усієї кількості пунктів пропуску та пунктів контролю тимчасово закрито 94”.

“У 49 пунктах пропуску, що залишаються функціонувати, тимчасово припиняється пішохідне сполучення”.

З 00:00 16 березня Україна призупиняє роботу 107 пунктів пропуску та пунктів контролю на державному кордоні. На низці інших пунктів призупиняється пішохідне сполучення. Українці, які не встигнуть повернутись додому до 17 березня, мають контактувати з нашими посольствами та консульствами за кордоном”.

49 пунктів пропуску, в яких тимчасово припиняється пішохідне сполучення: 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top