Україна – ЄС: налагоджуємо мости дружби та партнерства. Делегація бущан відвідала Литву

Україна – ЄС: налагоджуємо мости дружби та партнерства. Делегація бущан відвідала Литву

Впродовж 19-21 травня делегація бущан разом із головою райдержадміністрації Петром Морозом перебувала у місті Пренай Каунаського повіту республіки Литва на запрошення мера районного муніціпалітету Альвідаса Вайцекаускаса, якого пов’язують багаторічні дружні стосунки з нашими земляками.

В рамках насиченої програми святкувань, а місто Пренай цими вихідними відзначив своє 515-річчя, відбулася конференція «Розвиток міжнародного співробітництва в Пренайському самоврядуванні», де бущани та представники інших східноєвропейських держав презентували свої країни, регіони, їх економічний, освітньо-культурний, природній та людський потенціал.
За підсумками конференції було підписано протокол про наміри щодо співпраці між містом Пренай (Литва) і Буським районом (Україна), який започаткував партнерство між нашими територіями.
Очільник району Петро Мороз задоволений результатами поїздки та підписаним документом про співпрацю, який тепер має затвердити районна рада на одній з найближчих сесій, аби його було замінено на повноцінну Угоду.
«Цей документ передбачає розвиток співпраці, обмін інформацією та досвідом, підтримку діяльності, направленої на культурно-освітню роботу і роботу у справах молоді, – розповів після завершення поїздки Петро Мороз. – Відповідно до цілей будуть організовані зустрічі та спільна діяльність, участь в традиційних святах обох міст».
«Серед іншого: планування та розвиток різних програм, направлених на підвищення соціально-економічних показників обох сторін; обмін інформацією, пов’язаною з економічними можливостями; розвиток спортивної, туристичної та оздоровчої діяльностей; підготовка та реалізація спільних проектів за фінансової підтримки Європейського Союзу; співпраця соціальних, професійних культурних, наукових та молодіжних груп, взаємний обмін делегаціями», – повідомив посадовець.
Зазначимо, що керівництво РДА має в своєму арсеналі низку перспективних напрацювань з зарубіжними колегами країн Європейського Союзу в реалізації нових взаємовигідних інвестиційних проектів. А це – можливість додаткових надходжень до бюджету, вирішення ряду соціальних питань, створення нових робочих місць.

http://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top