УКРАЇНСЬКІ МИТЦІ ВИМАГАЮТЬ ПОВНОЇ ВІДМОВИ ВІД РОСІЙСЬКОГО МЕДІЙНОГО ПРОДУКТУ

УКРАЇНСЬКІ МИТЦІ ВИМАГАЮТЬ ПОВНОЇ ВІДМОВИ ВІД РОСІЙСЬКОГО МЕДІЙНОГО ПРОДУКТУe7a6f6b910c37abcb54adf404e3a392a_L

Українські митці звернулися до президента з вимогою закрити український ефір від відео- та аудіотоварів з Росії. Про це повідомив на прес-конференції 28 січня у Києві фронтмен групи «Kozak System» Іван Леньо.
“Зараз вся російська медіапродукція несе елемент пропаганди: або звеличування російських військ, або ідеї “русского мира”. Стратегія заборони окремих акторів чи фільмів виявилася недостатньо ефективною. Ми вважаємо, що треба заборонити будь-який інтелектуальний продукт з Росії”, – вважає Іван Леньо.
Він також підкреслив, що продаж російської медіапродукції не тільки приносить прибутки російському виробнику, а й пригнічує українське медіавиробництво.
“Ми вимагаємо від президента в інтересах національної безпеки заборонити будь-який імпорт відео- та аудіопродукції з РФ, а також заборонити трансляцію такої продукції в українському теле- і радіоефірі”, – сказав Леньо.
Крім того, він повідомив, що група українських медіаперсон має намір зареєструвати відповідну петицію на сайті президента.
У свою чергу, присутній на прес-конференції музикант і художник Антін Мухарський закликав власників медіагруп і керівників телеканалів до масштабного діалогу.
Звернення до президента підписали, зокрема, лідер гурту ВВ Олег Скрипка, учасник «Кому Вниз» Андрій Середа, учасник гурту «Мандри» Сергій Фоменко, учасниця «Українські Барви» Оксана Стебельська, письменники брати Капранови, казкар Сашко Лірник.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top