Українців знову призиватимуть до армії з 18 років

Українців знову призиватимуть до армії з 18 років

Із 2015 року на строкову службу в армію забирали чоловіків віком з 20 до 27 років.

На строкову військову службу тепер знову призиватимуть чоловіків із 18 років. Відповідний указ президент Володимир Зеленський підписав сьогодні, 16 січня.

Тож на строкову військову службу призиватимуть чоловіків від 18 до 27 років, які придатні до служби в армії за станом здоров’я і не мають права на звільнення або відтермінування. У 2020 році призов буде у квітні-червні та у жовтні-грудні.

Кабмін має визначити чисельність українців, які підлягають призову, а ОДА мають підготувати призовні заходи.

Додамо, що з 2015 року на строкову службу в армію забирали чоловіків віком з 20 до 27 років. У листопаді міністр оборони Андрій Загороднюк заявив про бажання скасувати військовий призов. Про перехід на контрактну армію заявляла і команда чинного президента перед виборами.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top