«Укрзалізниця» може запустити електрички як початок виходу з карантинного режиму роботи

«Укрзалізниця» може запустити електрички як початок виходу з карантинного режиму роботи

Про це повідомило агентству «Інтерфакс-Україна» інформоване джерело в транспортній галузі.

Попередньо обговорюється, що першими будуть запущені приміські електропоїзди, потім на маршрути вийдуть швидкісні поїзди категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

Після цього, найімовірніше, буде запущено повноцінне залізничне сполучення всередині України.

При цьому запуск міжнародних перевезень залежатиме від рішення, зокрема й сусідніх країн, з якими налагоджено пасажирське залізничне сполучення.

Наразі інформації про можливі обмеження за кількістю перевезених пасажирів потягами УЗ після завершення карантину немає.

Як повідомлялося, уряд України з 11 травня пом’якшує карантин для малого й середнього бізнесу: Кабмін підтримав пропозиції Мінекономіки розширити перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності та дозволити роботу торгового й побутового обслуговування громадян.

До 11 травня також буде доопрацьовано норми, які ще розширять перелік видів господарської діяльності на першому етапі ослаблення карантину. Рішення мають бути ухвалені на наступних засіданнях Кабінету Міністрів.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top