Унікальна сакральна подія у Красному. Три Владики спільно освятили церкву Святої Рівноапостольної Княгині Ольги

Унікальна сакральна подія у Красному. Три Владики спільно освятили церкву Святої Рівноапостольної Княгині Ольги

Сьогодні, 27 жовтя, у селищі Красне відбулася унікальна сакральна подія – одночасно три Владики: Митрополит Львівський Макарій,  єпископ Херсонський і Каховський Борис та Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій у спільній службі освятили церкву Святої Рівноапостольної Княгині Ольги. Участь у такій величній для  парафіян селища та району події взяли також більше чотирьох десятків душпастирів Надбужжя та сотні вірян.

А ми нагадаємо, що 21 червня 2016 року  у хрест на основному куполі храму влучила блискавиця і громовідводом спустилася нижче, де й загорілося дерев’яне вікно у приміщенні захристії. Тоді спільнимим зусилями громади та рятувальників пожежу вдалося швидко загасити. На відновлення храму пішло чимало коштів та 3 роки важкої спільної праці усієї громади.

Детальніше про цю події, слухайте завтра у Новинах на Буському радіо 87.5FM

 

 

 

 

 

 

Більше фото на нашій сторінці у мережі Фейсбук

Відео ВІТАЛІЙ ЄРЕМЕНКО

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top