Управління соціального захисту населення Буської РДА інформує щодо змін у призначенні допомоги на дітей одиноким матерям

Управління соціального захисту населення Буської РДА інформує щодо змін у призначенні допомоги на дітей одиноким матерям297a7b4e7548

Верховною Радою України 24 грудня 2015 року схвалено закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» ( реєстраційний номер 3628 від 11.12.2015 р.), яким передбачається змінити умови надання окремих видів соціальної допомоги.
Законом передбачається, що тимчасова державна допомога дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів надаватиметься з урахуванням матеріального стану сім’ї, в якій виховується дитина.
Допомога на дітей одиноким матерям – у розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
Звертаємо увагу, що громадяни, які звернуться у період січня-березня 2016 року за призначенням зазначених видів допомоги за новими умовами, планується зазначені допомоги призначати та виплачувати з 1 січня 2016 року.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top