Урочиста зустріч учнівських парламентів трьох районів на висотах Олеського замку

Прапор нашої пошани та подяки

IMG_4598

У рамках освітноь–виховного проекту «З вірою у перемогу – з поглядом у майбутнє» створений прапор, який стане символом подяки героям України за свій вклад у відновлення та збереження суверенітету України.  З ініціативи Львівського обласного учнівського самоврядування відбулася урочиста зустріч  Кам’янко – Бузького, Буського та Бродівського районів, щоб передати «Прапор нашої пошани та подяки» . Цей проект охоплює районні, міські та регіональні учнівські парламенти .

 

 

IMG_4637

Районний парламент Буського  БДЮТ (керівник Рутецька О. Б.) разом з пластунами  та керівником відділу освіти Буської РДА Глуховецьким Б.Л.,  директором районного центру зайнятості Миляновським С.Р. також склали  свої слова подяки  та передали  синьо–жовтий стяг на висотах Олеського замку учнівському самоврядуванню Бродівщини.

 

Усі разом співали патріотичні  пісні, читали поезію з вірою у світле майбутнє України!IMG_4605

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top