Уряд планує поширити програму Доступні ліки на всі препарати з державних програм лікування.

Уряд планує поширити програму Доступні ліки на всі препарати з державних програм лікування

Про це написав на своїй сторінці у Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами до програми з часом планують долучити усі ліки державних програм, якими пацієнти лікуються на амбулаторному рівні.

Також прем’єр-міністр заявив, що за даними статистики 91% українців схвалює програму, бо це реальна економія сімейного бюджету. «У МОЗ порахували, що, наприклад, родина, де є хворий на діабет 2-го типу та хворий на бронхіальну астму, може заощадити близько тисячі гривень на місяць. А людина, яка страждає від серцевої недостатності, зекономить на лікуванні приблизно 200 грн на місяць», – наголосив глава уряду.

Нагадаємо, програма «Доступні ліки» почалася з 1 квітня 2017 року. В реєстрі програми тоді значилися 198 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету 2-го типу та бронхіальної астми (43 виробники).

5 лютого 2018 року Міністерство охорони здоров’я затвердило третій від початку дії програми реєстр препаратів урядової програми, до якого увійшло 239 препаратів від 48-ми виробників, з яких 18 виробників українські і 30 – іноземні. У новому переліку вже є 47 препаратів, що на 100% відшкодовуватимуться за державний кошт.

Leopolis.news

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top