Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до кінця липня

Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до кінця липня

Кабінет міністрів продовжив дію адаптивного карантину в Україні до 31 липня. Його посилюватимуть у тих регіонах, де епідеміологічна ситуація погіршуватиметься.

Відповідну постанову ухвалили на засіданні уряду 17 червня .

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, також вводяться додаткові ознаки, за якими визначатимуть, чи послаблювати карантин у регіоні, чи посилювати.

«Головне – завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я: якщо перевищує 50% – треба посилювати карантин. Середня кількість тестувань (ПЛР та ІФА) – зараз встановлюється на рівні не менше 24 на 100 тисяч населення упродовж останніх 7 днів. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування – понад 11%, показник динаміки їхнього зростання – понад 8 випадків на 100 тисяч населення. Це всі ті показники, які дозволять нам чітко відслідковувати ситуацію на території кожного регіону», – сказав він.

За оцінкою цих показників регіональні комісії ТЕБ і НС за поданням головного санітарного лікаря Віктора Ляшка вирішуватимуть, чи послаблювати, чи посилювати карантин.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top