«Увага! Діти на дорозі»

«Увага! Діти на дорозі»1371736413_83a9d1
На території Буського району розпочався комплекс профілактичних заходів під назвою «Увага! Діти на дорозі», який проводиться щорічно і триває до 20 вересня.
Мета даних заходів– привернення уваги громадськості до проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму, недопущення зростання кількості дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, збереження життя та здоров’я юних учасників дорожнього руху.
З початком навчального року правоохоронці проведуть зустрічі з учнями, навчаючи їх правил дорожнього руху, розкажуть та покажуть дорожні знаки та місця, де можна переходити дорогу.
Керівництво Буського РВ звертається до водіїв автомобілів: не забувайте, що «діти на дорозі» і їхня поведінка може бути непередбаченою, будьте пильні!
Звертаємось також до батьків: повторіть з дітьми правила дорожнього руху, пройдіться з ними маршрутом до школи, покажіть, де можна переходити дорогу і звичайно, дотримуйтесь правил самі. Безпека Ваших дітей залежить від Вас.

Прес-служба Буського

РВ ГУМВС України у Львівській області

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top