Увага! Поліція розшукує безвісти зниклого молодого хлопця з Буського району, який вийшов з дому та не повернувся

Увага! Поліція розшукує безвісти зниклого молодого хлопця з Буського району, який вийшов з дому та не повернувся

Хлопчина ще 23 квітня виїхав з с.Петричі у напрямку міста Золочева

Буським відділенням поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області встановлюється місце знаходження громадянина Батіг Віталія Михайловича, 22.02.1998 р.н., жителя с. Петричі Буського району, який 23.04.2020 року вийшов з дому та місце знаходження не відоме. Встановлено, що з с. Петричі Буського району поїхав у м. Золочів Львівської області, де востаннє виходив на зв’язок.
Був одягнений: шкіряна куртка коричневого кольору, сині джинси, чорні кросівки.
При собі мав рюкзак сірого кольору.

Всім кому що-небудь відомо про розшукувану особу і її можливе місце перебування просимо терміново повідомити в Буське відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за телефонами: 0(264) 2-16-38, 0679463423, 0672635667.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top