В актовій залі Буської дитячої музичної школи відбувся районний захід з нагоди відзначення 98-ї річниці Акту Злуки УНР та ЗУНР в єдину Українську державу

В актовій залі Буської дитячої музичної школи відбувся районний захід з нагоди відзначення 98-ї річниці Акту Злуки УНР та ЗУНР в єдину Українську державу

Районний захід з нагоди Дня Соборності України відбувся в п’ятницю, 20 січня, у актовій залі Буської дитячої музичної школи за участю голови райдержадміністрації Петра Мороза, голови районної ради Богдана Глови, їх заступників, громадськості міста та району.
Захід розпочався спільним виконанням усіма присутніми Гімну України. Право покласти квіти до пам’ятника Незалежності від учасників урочистої академії було надано юному поколінню бущан.
З доповіддю перед учасниками зібрання виступив голова районної ради Богдан Глова, який розповів про важливість історичних подій 1918-1919 років, про передумови та хід створення об’єднаної Української держави, про єдність і необхідність вчитися на помилках, аби їх не повторювати в майбутньому.

Надалі відбувся святковий концерт, участь у якому взяли: Народний ансамбль пісні та музики «Перевесло» НД смт.Олесько (кер.Є.Гнатюк), Народний вокальний чоловічий ансамбль «Січові Стрільці» (кер.Р.Ладига), Зразковий ансамбль народного танцю «Нові зірки» (кер.М.Зеленська), Зразкова хореографічна студія «Арніка» (кер.А.Діяк), жіночий вокальний квартет у складі Лесі Паливоди, Катерини Гачкевич, Оксани Рутецької та Марії Камінської, Народний хоровий колектив працівників культури Буського РНД (кер.М.Іванів), камерний оркестр Буської дитячої музичної школи керівник Ольга Керкало.
Пісню «Україна колядує» виконали Юлія Павлик та Анастасія Мороз, а пісню «Подія» заспівала Стефанія Панкевич, колядка «Прилетіли ангеляти» прозвучала у виконанні Тетяни Турчиняк.
Ведучими свята були методист Буського РНД Любов Огороднік та головний спеціаліст відділу культури та туризму РДА Ігор Стефанюк.

Інформаційні матеріали прес-служби Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top