В актовій залі Буської музичної школи відбувся районний захід-реквієм до 100-річчя подвигу Героїв Крут

В актовій залі Буської музичної школи відбувся районний захід-реквієм до 100-річчя подвигу Героїв Крут

100 років тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ більшовиків на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.
З нагоди вшанування памяті Героїв Крут сьогодні в актовій залі Буської дитячої музичної школи відбувся захід-ревієм за участю представників органів влади, ветеранів ОУН-УПА, учасників війни на сході, молоді, представників громадськості, ЗМІ.

Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та покладанням квітів до пам’ятника Незалежності України. Цю почесну місію виконали учасники АТО.
Надалі слово мали: голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, учасники війни на сході Ігор Генза та Сергій Бондаренко, голова районної організації Ради ветеранів України Володимир Луженцов.

Виступаючі акцентували увагу присутніх на мужності та самопожертві, які виявили 100 років тому київські студенти, курсанти та гімназисти по захисту молодої Української Республіки. Як було зазначено: в нашій національній

історії, в свідомості українського народу подвиг Героїв Крут навіки залишиться символом боротьби українських патріотичних сил за свободу і незалежність своєї Батьківщини, за відродження української державності.
Після завершення виступів відбулася спільна молитва за усіма героями, які віддали своє життя за Україну. Релігійний обряд провели місцеві священики – отець Іван Салабай та отець Михайло Смачило.
У тематичному концерті взяли участь: Народний хоровий колектив працівників культури (кер.Марія Іванів), Народний чоловічий ансамбль «Січові стрільці» ( кер.Роман Ладига), інструментальне тріо у складі Анатолія Годзовського, Стефанії Панкевич і Андрія Коника, Народний вокальний гурт «Куди йдеш» (кер. о. Я. Лозовий), вокалістка Вікторія Підгірна, дитячий хоровий колектив Буської ДМШ (кер.Уляна Петришин).
Вели захід Любов Огороднік і Євген Ярема.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top