В Буській районній бібліотеці відбувся семінар «Аспекти надання правової допомоги в громадах через бібліотечні установи»

В Буській районній бібліотеці відбувся семінар «Аспекти надання правової допомоги в громадах через бібліотечні установи»

1 серпня у актовій залі районного Народного дому відбувся семінар, який підготували працівники Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему «Аспекти надання правової допомоги в громадах через бібліотечні установи».

Учасниками семінару було близько 40 працівників сільських бібліотек району. У вступному слові директор Буського МЦ БВПД, адвокат І.Я.Скочко зупинився на основних аспектах роботи Буського місцевого центру, а також акцентував увагу на тому, яку важливу роль мають відіграти бібліотечні працівники у наданні безоплатної правової допомоги громадянам.
Про роботу дистанційних пунктів консультування у бібліотеках, методи прийому та консультування громадян розповіла начальник відділу правової інформації та консультації С.М.Стець. Вона відзначила, що лише за 1 півріччя 2018 року в Буському місцевому центрі з надання БВПД було зареєстровано 3200 звернень громадян, які мали потребу в одержанні безоплатної правової допомоги.
Про роботи судової гілки влади в Україні розповів присунім начальник відділу представництва, адвокат В.Р.Романко. З рекомендаціями «Як протидіяти домашньому насильству ?» в рамках Загальноукраїнського проекту «Я маю право» виступив інтегратор Буського МЦ І.Я.Закала.
Заступник директора Буської ЦБС по роботі з дітьми Галина Гораль звернула увагу присутніх на прояви насильства серед школярів. Кожну сьому хвилину у світі гине одна дитина через скоєне проти неї насильство, а Україна сьогодні займає 4 місце серед європейських країн та 7 місце у світі за рівнем проявів агресії серед дітей шкільного віку. Вона відзначила, що усім нам необхідно об`єднати зусилля, аби запобігти проявам насильства в цілому та над дітьми, зокрема. Учасникам семінару було роздано цінні інформаційні матеріали, які будуть корисними у роботі.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top