В Буській ЦРЛ відбулася нарада з лікарями та медичними сестрами, які беруть участь у проведенні профщеплень

В Буській ЦРЛ відбулася нарада з лікарями та медичними сестрами, які беруть участь у проведенні профщеплень

15 травня в актовій залі КНП “Буська центральна районна лікарня” за участю заступника голови РДА Тетяни Сай відбулася нарада головних лікарів лікарень, зав.лабораторій ЗПСМ, зав.ФАПів, сімейних лікарів, педіатрів, медичних сестер, які беруть участь у проведенні профщеплень.

Розглянуто та обговорено ряд актуальних питань сьогодення:
1. Про проведення у Буському районі в 2019 році масової акції вимірювання артеріального тиску в населення (доповідав кардіолог М.Коропецький).
2. Про стан справ щодо підпису декларацій про вибір лікарів з надання медичної допомоги (гол. лікар Є. Романюк заст. гол. лікаря Г. Міхневич).
3. Активізація роботи середніх медичних працівників щодо пропаганди здорового способу життя (фризіатр І.Цюрко).
4. Аналіз показників імунопрофілактики населення Буського району за 4 місяці 2019 року (педіатр В.Грабар).
5. Про стан реалізації програми “Онкопровенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” (заст. гол. лікаря Г. Міхневич).

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top