В Буському районі готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи

В Буському районі готуються до відзначення Дня Гідності та Свободи

Про заходи, які відбудуться до свята на території Буського району, йшлося сьогодні, 19 листопада, під час засідання організаційного комітету, який провів голова РДА Петро Мороз за участю заступника голови райради Романа Фурди, посадовців райдержадміністрації, представників громадських організацій, учасників Майдану та війни на сході.
Зокрема, було визначено, що районний захід по відзначенню Дня Гідності та Свободи розпочнеться о 14.00 год.біля меморіалу Героям Небесної Сотні, що біля Буської міської ради. Там відбудеться спільна молитва, покладання квітів та запалення свічок.
Надалі у сесійній залі райради (ІІІ поверх адмінбудинку) перед учасниками акції виступлять керівники органів влади, очевидці та учасники революційних подій і війни на сході, звучатимуть патріотичні пісні. Насамкінець відбудеться перегляд документального фільму “Революція Гідності”.
У ці дні заходи по відзначенню Дня Гідності та Свободи відбудуться у народних домах, освітянських закладах і бібліотеках району.

Нагадаємо, що свято Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top