В Буському районі розпочались жнива


В Буському районі розпочались жнива 

Аграрії району розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур та озимого ріпаку. Першими розпочали жнива господарства ПП “Західний Буг” та Тзов “Апогей Агро”. На сьогодні до них приєднались ще 4 господарства, а саме ТзОВ “Агро ЛВ Лімітед”, Ф/г “Дзвін”, Ф/г “Нива золота” та Ф/г “Соколівка”.
Загалом загальна площа до збирання ранніх культур в районі – близько 16,5 тис га, з них у сільськогосподарських підприємствах – 11,6 тис га.
За оперативними даними станом на 17 липня всіма с/г підприємствами зібрано 3600 тон озимого ячменю, який обмолочено на площі 577 га (69%). Середня врожайність складає 62,4 цнт/га. (по Львівській області 57% запланованої площі при середній врожайності 57,3 цнт/га).
Розпочато збирання озимого ріпаку з площі 58 га (1%), намолочено 176 тонн, середня врожайність 30,3 цнт/га. (по Львівській області 1% запланованої площі при середній врожайності 23,5 цнт/га).
Згідно моніторингу, сільськогосподарські виробники району забезпечені зернозбиральними комбайнами, а відтак це дозволяє провести жнива в найкоротші терміни при мінімальній втраті врожаю.
З метою недопущення виникнення пожеж під час збирання врожаю Буська райдержадміністрація просить звернути увагу на дотримання вимог законодавства з питань пожежної безпеки та вжити невідкладних заходів щодо забезпечення належної організації сільськогосподарськими товаровиробниками робіт зі збирання, переробки та зберігання врожаю зернових культур. Також необхідно наголосити на забороні випалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях і поблизу них.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top