В Буському районі розпочато весняний призов громадян на строкову військову службу

В Буському районі розпочато весняний призов громадян на строкову військову службу

В Україні з 1 квітня розпочався весняний призов на строкову військову службу й триватиме він до 30 червня. З Буського району для проходження служби планується направити 30 юнаків.

У Буському РВК відбулося перше засідання районної призовної комісії, яке провів її голова – перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків.
Зазначимо, що загальна кількість осіб в Україні, які підлягають призову на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року становить 18 тис. 752 людини.

З них 9 тис. осіб будуть спрямовані в Збройні сили України, 5 тис. 152 — в Національну гвардію, 4 тис. — до Державної прикордонної служби, а ще 600 осіб – до Державної спеціальної служби транспорту.

На проведення весняного призову Кабмін виділив 73,79 млн грн.

Додамо, що громадяни, які будуть призвані на строкову службу отримають 3,842 тис. грн грошової допомоги.

На службу в Збройних силах України будуть призиватися чоловіки у віці від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку. Для осіб без вищої освіти термін служби в армії становить 1,5 року. Ті, хто вже отримав ступінь магістра або спеціаліста, будуть служити лише 12 місяців.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top