В Буському районі розпочався осінній призов на строкову військову службу

В Буському районі розпочався осінній призов на строкову військову службу 

На території Бущини, як і по всій Україні, стартував осінній призов на строкову військову службу у Збройні Сили України, а саме до сухопутних військ, повітряних та військово-морських сил. Також юнаків відправлятимуть до Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту.
У зв’язку з цим 2 жовтня відбулося перше засідання районної призовної комісії, яку очолює перший заступник голови РДА Олег Ільків.
Як повідомили у Буському райвійськкоматі, підлягають призову на строкову службу чоловіки віком від 20 до 27 років, хто має вищу освіту – служитиме рік, решта – півтора. До зони АТО строковиків не відряджатимуть. Під час цього призову з району планують призвати 18 юнаків.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top