В Буському районі стартував Всеукраїнський тиждень права

В Буському районі стартував Всеукраїнський тиждень права

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини 9 грудня в Україні стартував Всеукраїнський тиждень права. В рамках цього проекту з 9 по 13 грудня у закладах освіти, культури, військових частинах проходять лекції

бесіди, зустрічі за круглим столом, конкурси на правову тематику, спрямовані на поширення правових знань серед населення та підвищення загального рівня правової культури громадян.

10 грудня в Буській ЦРБ відбулася зустріч працівників бібліотек та читачів із директором Буського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги ( МЦ з НБВПД) Іваном Скочком. Зокрема, говорили про булінг у школах, насильство в сім’ях та заходи їх запобігання, а також організацію надання населенню через мережу громадських приймалень безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини. Згідно меморандуму про співпрацю між Буською ЦРБ ім.І.Котляревського та МЦ з НБВПД, у Буській районній бібліотеці діє мобільний консультаційний пункт Буського МЦ з НБВПД, створений з метою сприяння забезпеченню доступу цільових груп до правових послуг у територіальній громаді та підтримка найбільш вразливих верст населення, належної реалізації їх законних інтересів.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top