В Буському районі відбудуться заходи до Дня Героїв

В Буському районі відбудуться заходи до Дня Героїв

23 травня Бущина вшановуватиме Героїв – учасників національно-визвольної боротьби ОУН, УПА, війни на сході, згадуватиме усіх тих, хто віддав своє життя за Українську державу.

Святкові заходи з нагоди  Дня Героїв відбудуться у середу, 23 травня, в Буському районному Народному домі. Початок о 15.00 год.
Серед його учасників будуть представники органів влади, ветерани національно-визвольної боротьби, воїни АТО, пластуни, учні міських шкіл, ЗМІ.
Окрім центрального заходу в Буську, урочистості і святкові концерти, віча, покладання квітів відбудуться у центральних населених пунктах місцевих рад, в закладах культури та освіти, а в бібліотеках розгорнуть тематичні книжкові та фотовиставки.
А вже у неділю, 27 травня, делегація бущан в кількості 100 осіб візьме участь у обласних заходах до Свята Героїв.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top