В Буському районі відзначатимуть День батька

В Буському районі відзначатимуть День батька

Відповідно до Указу президента України від 18 травня 2019 року №274/2019 щороку у третю неділю червня в Україні відзначається День батька.

З метою належного його проведення на території Буського району (випадає цьогоріч на 16 червня) в РДА відбулося засідання організаційного комітету, яке провів голова райдержадміністрації Петро Мороз.
Серед запланованих заходів: проведення інформційних кампаній із подолання стереотипів щодо розподілу сімейних обов’язків жінок і чоловіків; спортивні змагання та розваги, конкурси за участю дітей та дорослих, показ сімейного кінофільму; художні та фотовиставки.
Зокрема, з 10 по 15 червня у пришкільних таборах відбудуться конкурси, розваги та майстер-клас з виготовлення подарунка для батька, сімейні фотовиставки; 12 червня у РНД м.Буськ – основний захід, участь у якому візьмуть близько 150 дітей разом з своїми батьками, а також вихованці дитячого будинку “Добре серце” із с.Новий Милятин; 14 червня пройде конкурс малюнка на площі Ринок (11.00 год.) та спортивні змаги на спортивному комплексі міста.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top