В Буському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для учасників АТО 

В Буському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для учасників АТО 

10 листопада  в приміщенні Буського районного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій. Під гаслом «Візьми на роботу АТОвця» зустрілися з учасниками АТО запрошені представники підприємств ТзОВ «Хеммель-Україна», ТОВ «Буський консервний завод», ПП «Тайфун-плюс», а також Національної гвардії України.
Відкриваючи захід, директор центру зайнятості Степан Миляновський зазначив, що одним із поставлених завдань заходу є максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, а також підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає служба зайнятості. Він коротко охарактеризував стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування на теренах Буського району.
Основна мета зустрічі – допомогти безробітним зорієнтуватися на ринку праці. Під час ярмарку вакансій роботодавці і громадяни, які шукають роботу, мали змогу безпосередньо спілкуватись один з одним і вирішити питання працевлаштування і підбору кадрів.
У ході заходу представники роботодавців презентували свої підприємства та вакансії: токар, слюсар із складання металевих конструкцій, свердлувальник, електрозварних на автоматичних та напівавтоматичних машинах, слюсар-ремонтник, оператор устаткування з перероблення деревини, складальник виробів з деревини. Галина Мостова, фахівець з найму робочої сили ТзОВ «Хеммель-Україна», Віктор Туз, начальник цеху ТОВ «Буського консервного заводу» та Олег Война, директор з управління персоналом ПП«Тайфун-плюс» детально ознайомили з послугами підприємств, вимогами до кандидатів, умовами праці, заробітною платою, відповіли на поставлені питання присутніх та запросили зацікавлених осіб на співбесіду безпосередньо на виробництва. Окремо слід відзначити розповідь майора Національної гвардії України Олександра Дейнеки. З його слів, Національна гвардія України сьогодні є носієм бойової могутності і за своїм призначенням та обсягом покладених завдань відіграє значну роль в обороноздатності країни. Він також акцентував увагу на зростанні попиту служби за контрактом в лавах Національної гвардії.
Загалом ярмарок відвідали 10 шукачів роботи. Всім було запропоновано друковану продукцію: буклети, інформаційні листівки. Як результат проведеного заходу- 4 безробітним було видано направлення на роботу.
Звісно, не всі, хто побував на ярмарку, одразу отримують роботу, але в тому, що всі, одержали корисну інформацію, яка допоможе вирішити це питання, – сумнівів немає.
/інф.Надії Боднар, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Буського районного центру зайнятості

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top